Jammer laserowy Laser Interceptor Quad 10 GEN

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 6 499,00 zł 6499.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

{desc/50/}

Laser Interceptor Quad - Jammer Laserowy

Zestaw ten zapewnia maksymalną, 100% ochronę Twojego samochodu!

Jammer jest najlepszy systemem ochrony przed laserem jaki tylko możesz zainstalować w swoim pojeździe. Jest nie tylko najskuteczniejszym i najbardziej wszechstronnym jammerem laserowym, ale i praktycznym asystentem parkowania.

Dzięki niemu unikniesz więc wielu kosztownych, bliskich spotkań - również podczas manewrowania.{desc/50/} Zestaw 4 głowic - Laser Interceptor Quad {desc/100/}


{desc/40/} NOWA GENERACJA GŁOWIC Mini głowice, teraz ponad 60% mniejsze niż w poprzedniej generacji!

LI QUAD Zestaw czterech głowic jest przeznaczony do ochrony tylko z przodu dla samochodów lub z przodu i z tyłu dla motocykli.

{desc/60/}Schemat 4 głowic jammer laser interceptor{desc/100/}


{desc/100/}

Doskonała skuteczność.

Laser Interceptor używa komunikatów głosowych (Real Voice), dźwiękowych i wizualnych.

Urządzenie działa w oparciu o najwyższej jakości technologię o standardach militarnych. Wykorzystane do jego budowy diody Laserowe dają moc emisji wiązki ponad 100-krotnie większą niż produkty konkurencji wykorzystujące diody LED. Doskonałej czułości moduły odbiorników ze wzmacniaczami oraz dopracowana optyka zapewniają wyśmienitą skuteczność przy jednocześnie bardzo wysokiej selektywności

Laser Interceptor jest wyjątkowy, ponieważ dzięki unikalnemu, adaptacyjnemu algorytmowi (Generic Algorithm) zabezpiecza nawet przed nieznanymi wcześniej laserami. To dlatego jest najlepszą inwestycją na przyszłość, ponieważ został zaprojektowany tak, aby być gotowym do obrony przed laserami, które jeszcze nawet nie powstały. Tego nie potrafi żaden inny jammer!

{desc/70/}Jammer laserowy instalacja {desc/30/}

Dwie lub cztery głowice

Moduł CPU Laser Interceptora wyposażony jest w cztery porty, do których można przyłączyć od 2 do 4 głowic. Standardowy zestaw zawiera 2 zewnętrzne moduły odbiorczo-nadawcze (głowice) i jest przeznaczony do zabezpieczenia z przodu dla samochodów lub z przodu i tyłu dla motocykli.

Dla dodatkowej ochrony tyłu samochodu można użyć kolejnych, dodatkowych głowic.

{desc/50/}

Moduł CPU posiada również port RS232C (serial port) do komunikacji z komputerem PC (z systemem Windows). Dzięki dostarczonemu oprogramowaniu użytkownik może za jego pomocą ustawiać zaawansowane opcje, a także w miarę potrzeby aktualizować oprogramowanie jammera.

{desc/50/}

W pełni programowalna funkcja JAM LIMIT, dzięki której wybierzesz zarówno czas pracy jammera (JAM Time - jako dowolnie wybieralny w zakresie od 5 do 32 sekund parametr) jak i czas, po którym ponownie się włączy (JAM Restart - 15 do 120 sekund).

{desc/100/}


{desc/100/}

Funkcje jammera:

 • zaawansowana ochrona przed wszystkimi rodzajami laserów pomiarowych
 • ochrona przed nowymi, nieznanymi pistoletami laserowymi
 • wysokowydajne diody laserowe
 • detekcja sygnału lasera - 904 nm
 • transmisja sygnału lasera - 904 nm
 • sygnalizacja wizualna (diody LED)
 • sygnalizacja dźwiękowa
 • sygnalizacja głosowa dla każdego pistoletu laserowego (w jęz. angielskim)
 • autodiagnostyka
 • możliwość podłączenia do PC i konfiguracji funkcji zaawansowanych
 • możliwość aktualizacji oprogramowania
 • możliwość uzupełnienia zestawu o kolejne głowice laserowe

Zawartość pudełka:

 • 4 głowice
 • moduł CPU
 • 2 głowice laserowe odbioru/transmisji
 • przycisk sterujący sygnalizacją wizualną
 • akcesoria montażowe
 • instrukcja

{desc/100/}


Główne cechy produktu

{desc/15/} {desc/35/}Dwie głowiceW przypadku blokowania sygnałów laserowych wymagana jest 100% skuteczność dlatego w zestawie znajdują się dwie głowice laserowe. {desc/15/}{desc/35/}PrecyzjaNasz sprzęt i oprogramowanie są superdokładne do 0.000000001 pps! To więcej niż większość urządzeń LIDAR do pomiaru prędkości. {desc/15/} {desc/35/}ProcesorUltra szybki procesor RISC 128 Bit - 200 Mhz{desc/15/}{desc/35/}Najwyższej jakości diody laseroweLaser Interceptor działa w oparciu o najwyższej jakości technologię o standardach militarnych. Wykorzystane do jego budowy diody laserowe dają moc emisji wiązki ponad 100-krotnie większą niż produkty konkurencji wykorzystujące diody LED. {desc/15/} {desc/35/}Absolutnie niewykrywalnyLaser Interceptor jako jedyny Jammer nie powoduje wyświetlania błędu E-14, który oznacza posiadanie urządzenia zakłócającego pomiar prędkości.{desc/15/}{desc/35/}Asystent parkowaniaDzięki niemu unikniesz więc wielu kosztownych, bliskich spotkań - również podczas manewrowania. {desc/15/} {desc/35/}Łatwa instalacjaInstalacja została zminimalizowana do połączenia dwóch głowic laserowych i modułu CPU, oraz instalacji przycisku zasilania, który posiada zintegrowaną diodę LED.{desc/15/}{desc/35/}Nowe lasery?8 Generacja pozwala na całkowicie darmową aktualizację oprogramowania do najnowszych wersji. Gdy pojawią się nowe urządzenia do pomiaru prędkości, sam dokonasz aktualizacji oprogramowania!

{desc/100/}


{desc/30/}Test 1Laser intesrceptor vs LTI-20-20 Ultralyte

{desc/30/}Test 2Laser intesrceptor vs Traffipatrol XR

{desc/30/}Test 3Brak błędu E-14

{desc/10/}

Dane techniczne
wersja rozdzielna tak
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl